Choď na obsah Choď na menu
 


co je toto za den???

3. 4. 2009

Nazdar ľudia. Viem, dlho som sem nič nenapísala, ale hádam mi to prepáčite. V poslednej dobe mám rozbehaný život. Denne strávim pri počítači cca 2 hodiny, ale nikdy sa nemôžem dostať k pokračovaniu písania mojej knihy, nieto ešte písať sem. Ani sama neviem, ako ten čas uletí a už ma vyháňa preč Erik.

Dnes z rána to vyzeralo na krásny deň, no čím ďalej, tak sa mi zdá, že to ide dole vodou. Na ruštine som sa mohla dať vyskúšať, dostala by som 1, ale predbehla ma spolužiačka. Takže až nabudúce.

Triedna nám hovorila o exkurzii do Viedne. Máme sa doma spýtať, kto môže ísť. Chcela by som, ale stojí to okolo 20 eur, takže neviem-neviem. Písala som mamine esemesku, ale vyzrá to tak, že buď si niekde zabudla mobil, nemá čas odpísať, alebo na mňa "sere".

Kým prišla profka na litiku, ubehlo aspoň 15 minút. Vraj čosi robial do školdkého časopisu. Veď v pohode, my sme sa nenudili, mohla aj dlhšie meškať :D

Teraz je geografia.... Ešte jednu hodinu budeme mať geošku a potom sociálnu komunikáciu. No nazdar.......

 

Inak, práve mi mamina odpísala na sms, vraj na výlet môžem ísť, ale nebude na budúci mesiac žiadne vreckové. A TO MÁM AKO PREŽIŤ?????  

No, do pondelka sa ešte rozhodnem...

Tak ja zatiaľ končím.

A držte mi ľudia palce, moje známky z geografie sú : 4,5, takže na trištvrte roka prepadám. Ak mam dnes bude skúšať......... domyslite si.......

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< január / 2019 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 192374
Mesiac: 4389
Deň: 101