Choď na obsah Choď na menu
 


Kto sa mal včera lepšie ako ja???

31. 10. 2009

Ahojte!

Ani neviete, akú super náladu mám od štvrtka! Pýtate sa prečo??? Tu je vysvetlenie :

Už v stredu večer som bola celá nervózna. Nevedela som sa dočkať štvrtka. Mala k nám prísť Miška-kamarátka zo Starej Turej.

Ráno som vstala už o nejakej 7:15, aby som stihla ísť do obchodu kúpiť nejaké veci. A to už keď ja idem do obchodu to je čo povedať. Kúpila som mliečnu čokoládu a kypriaci prášok do perníka a ponáheľala som sa domov. Miška prišla okolo 9:30. Chvíľku sme sa rozprávali len tak, že čo je nové a podobné somariny. Potom sme šli hrať aj spolu s mojím bratom Autoeurópu. Zasa som prehrala. Nevadí. Nešťastie v hre, šťastie v láske. Poobede sme sa šli prejsť. Potom nás napadlo, že si pôjdeme zahrať karty. Najskôr sme hrali normálne- tomu, kto prehrá, ubudne karta. Lenže ja inteligent som zasa musela niečo zadreť. Navrhla som im, že by sme mohli hrať o frčky do čela. Najskôr to schytala prvé tri razy chudinka Miška a po nej Rišo. Ja som prišla na rad ako posledná. A to som ich dostala rovno osem a od Riša. Dal mi takú silnú, že ako som stála, tak som spadla do kresla. Všetci sa na mne zabávali. Po chvílke som povedala, že sa nenechám zmrzačiť a o frčky odmietam hrať. Súhlaili, ale Rišo dostal ďalší nápad. Každý, kto prehrá, dostane kartami po prstoch. Po tom, ako mi môj milený brat tak šlahol po rukách, že som chvíľu myslela, že ich mám zlomené, som rezignovala a prestala hrať. Išli sme si s Miškou lahnúť a zvyšok večera sme prekecali.

Piatok bol ukážkový deň. Ja, Rišo, Miška a Liana sme sa rozhodli, že si vyrazíme do Blavy. Pobehali sme všetky nákupné centrá, ktoré nás napadli. Začali sme Avionom. Tam sme s Lianou kúpili darček pre našich frajerov ale usúdili sme, že je to málo, tak sme zamierili do Polusu. Tam sme kúpili presne to, čo sme hľadali. Išla som aj do kníhkupectva a do DM-ky. Pred vchodom do už spomínanej drogérie na mňa začal niekto pískať. Najskôr som si to ani neuvedomila. Až keď do mňa Miška štuchla. Automaticky som sa otočila a pozrela sa na lavičku, odkial ten zvuk šiel. Videla som tam troch ludí ale nevenovala som im žiadnu pozornosť. Až keď  jeden z chalanov čo sedeli na tej lavičke začal zasa pískať, otočila som sa, a skoro som dostala infrarkt. Bol tam môj splužiak. Tak som sa ho zlakla, že som myslela, že viac sa už v živote nenadýchnem. Keď Zdenko videl, ako som sa zlakla, začal sa na mne smiať. Ani sa mu nečudujem. Po tom, ako sme pochodili Polus, zamierili sme do Auparku. Tam sme zakotvili v McDonalde, kde sme zabíjali čas, kým nám pôjde autobus. Chceli sme ísť ešte na hrad ale bola taká zima, že sme si netrúfli. Ale najlepšie z celého štvrtka boli aj tak cesty v autobusoch. Rišo s Lianou si vždy sadli spolu a ja s Miškou sme ich pozorovali čo stvárajú. Vyzerali ako zhulený. To, čo robili sa nedá opísať slovami. To si treba zažiť. Ale čo už...kto to nevidel, nepochopí. Hlavné je, že všetci štyria sme spolu strávili super deň a perfektne sme sa zabavili.

Dnes od nás Miška odišla domov, takže sa zasa začína prvotriedna nuda! Ach jaj! No čo už!

Už som taká unavená, že nevidím ani len na monitor, tak budem končiť. Majte sa krásne!

Vaša Sisa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

aha...

(Sisa-spolumajiteľka blogu, 15. 11. 2009 11:10)

dosť by ma zaujímalo kto písal ten posledný koment...či niekto známi alebo cudzí

jaaaaaaaaaaaaaaa

(31.10., 14. 11. 2009 22:39)

ja som sa mala najlepsie:D


hahaha ty inteligentna:Dsak aj si:D
noooo je to haluz tvoj denikk citaaaa clovek sa zasmeje:D

ja umriem! :D

(romca, 10. 11. 2009 10:23)

to musel byt teda zazitok :DDD nabuduce mozem dojst aj ja? xD

 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< november / 2018 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 187182
Mesiac: 3179
Deň: 131