Choď na obsah Choď na menu
 


Mám to ja ťažký život!

21. 3. 2009

Ahojte!

Veľmi dlho som sa vám neozvala a za to sa vám chcem teraz ospravedlniť. Keď  mám povedať pravdu, bola som v takom stave, že by som sem nedokázala napísať nič pekné ani vtipné, len samé depresívne veci. Ale už je všetko v poriadku, takže mi nič nebráni v tom, aby som sem niečo napísala.

V škole je to stále rovnaké. V utorok a stredu boli maturity, tak sme sa neučili. Nie, aby nám sa pošahaná riaditeľka dala riaditeľské voľno! Nie, ona musela byť ako vždy originálna a vybavila nám exkurziu v Univerzitnej knižnici a na druhý deň neaké trápne divadelné predstavenie v Bratislave- v Petržalke, kam po  prvé nikt nevedel trafiť a navyše bolo fakt totálne trápne! Ešte že tam bola Miška, Matúš a Zdenko. My štyria sme si v sále sadli úplne inde ako zbytok triedy, takže sme celý čas vyrušovali a zabávali sa na babe čo sedela vedľa Matúša a stále sa niečím napchávala.

Neako uprostred týždňa som sa s pár deckami zo Starej Turej dohodla, že v piatok možno prídem a ostanem do nedele. No ale bude to väčší problém ako som si myslela. Mama mi to nechce dovoliť a už aj oco začína pindať, aj keď  najskôr súhlasil. Dali mi podmienky. Všetko až na jednu vec sa dá splniť. Musím celý víkend doma makať jak fredka a teraz tá vec ktorá sa splniť nedá- musím mame ukázať žiacku knižku. No a keď  mama uvidí tie známky čo tam mám, budem môcť  ísť akurát tak do riti a nie na Starú Turú. No a oco, ktorý bol doteraz na mojej strane mi tiež začal dávať podmienky. Ale tie jeho sa aspoň dajú splniť. No tak dúfam, že ma nakoniec pustia a ja sa zasa uvidím s Ondrejom, Romčou, Erikom, Miškou, Aňou a Dadou.

Už fakt neviem, čo by som mala napísať, tak budem končiť. Majte sa krásne!

                                                                                                Vaša Sisa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

XDDD ja sa dnes usulam k smrti!

(romca-spolumajitelka blogu, 23. 3. 2009 17:08)

no ja nemozem, sisuliatko moje drahe XD
je sice smutne, ze este nemas iste, ci na Turu dokapes, ale jedno viem iste... si uuuplne coolova!!
tvoje vyjadrovanie nema chybu...
inak, preco ste sa kosili na babe co sa furt napchavala? ako vies ze to nebolo moje imaginarne dvojca? XD ale nie :DDD

 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< január / 2019 >>

Štatistiky

Online: 2
Celkom: 192374
Mesiac: 4390
Deň: 103