Choď na obsah Choď na menu
 


Mrzí ma to !!!

6. 5. 2009

Ahojte,

fakt sa vám chcem strasne ospravedlniť za to, že som sem tak dlho nič nenapísala. Akosi nebol čas.

Za ten čas čo som tu nebola sa toho veľa nezmenilo.  Keď že ani len netuším kedy som tu bola naposledy, neviem ani to, čo som sem písala a čo nie. Takže začnem tým, čo si najviac pamätám.

Veľká noc! Pre väčšinu dievčat je to najhorší sviatok v roku. Ja medzi ne patrím tiež, tak som sa rozhodla, že sa na celé Veľkonočné sviatky zdekujem k babke na Starú Turú. Spojila som tak príjemné s užitočným. To príjemné bolo že som strávila pár dní s Romčou , jej súrodencami, susedkami a s Ondrejom.No a to užitočné bolo, že som pomohla babke s neakými domácimi prácami.Celé dni sme trávili rovnako, ale aj tak to je pre mňa niečo, čo ma nikdy neprestane baviť. Chvíle, ktoré som strávila na Starej Turej, patria k tým najkrajším v mojom živote.

Po Veľkej noci som sa zasa vrátila do školy. Ale nebola som taká, ako keď  som z nej pred prázdninami odchádzala. Bola som veľmi tichá, s nikým som sa veľmi nebavila, nič sa mi nechcelo. Neviem čím boli tieto moje nálady spôsobené, ale som rada, že ma už prešli.

No a ako posledné je to, že som minulý týždeň skončila v nemocnici na infúzke. V škole mi prišlo zle, tak ma pustili domov a krstná ma zobrala rovno do nemocnice. Tam ma napichli na už spomínanú infúzku. Neviem, čo to v nej bolo za sajrajd-myslím že to bol Algyfen a ešte niečo-ale kvalitne som z toho blúznila a bolo mi zle. Z nemocnice ma musela zobrať babka, lebo sama by som to nezvládla. Bola som ako sfetovaná. Všetko mi bolo jedno. Keď  som chcela prejsť cez cestu, bolo mi jedno či idú autá alebo nie. Jednoducho by som sa medzi ne vrhla. A navyše ma prevažovalo do ľavej strany, takže som celý čas padala. Teraz mám chvalabohu už len nehorázne veľkú modrinu na ruke a chrastu po ihle.

Už fakt neviem čo  mám písať, tak budem končiť. A aby som nezabudla, mám odkaz pre Romču: Keď  si toto prečíťaš a bude sa ti chcieť, pripíš sem niečo z toho čo sme na Turej robili. Spomeň vybíjanú a loptu v mojom nose, futbal,schovávačku a vaše úžasné špehovanie ktoré ma tak vytočilo. Ty vieš tieto príbehy napísať lepšie ako ja.

Majte sa krásne! Vaša Sisa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

jasneeeeeeeee

(romca, 12. 5. 2009 8:40)

to si pis ze napisem.... len si budem musiet najst cas...

 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< január / 2019 >>

Štatistiky

Online: 2
Celkom: 192374
Mesiac: 4390
Deň: 103