Choď na obsah Choď na menu
 


Obyčajná nedeľa

20. 9. 2009

Včera som chcela ísť spať zavčasu, ale nepodarilo sa... Ale i keď som sa okolo desiatej-pol jedenástej vychystala do postele, zaspať som nemohla...

Nehorázne ma bolel žalúdok ...

Keď to bolo na nevydržanie, babička mi odporučila štamprlík pálenky. Bolo mi ešte horšie. Ako som sedela na lavici v kuchyni, predklonila som sa a rukami stláčala žalúdok. Popri tom som si hovorila: Nič ma nebolí, nie je mi zle. A - kupodivu - pomohlo. Po piatich minútkach mi bolo fajn. Ale to už bolo takmer 00:00... Koľko som si dovtedy vytrpela! Neprajem ani môjmu najhoršiemu nepriateľovi....

 

Dnes sme boli zberať tú fazuľu. Bolo docela fajn, keď vynecháme polhodinové čakanie na dedka. Ale to je detail.

 

Babička s dedkom a mojou sestrou Anettou o štvrtej išli na oslavu môjho malého štvorročného bratranca, takže som teraz sama doma. Brat Erik išiel za kamarátmi, čo značí, že PC je do doby neurčitej môj. Ja som na oslavu nešla, lebo som tak trochu chorá a nechcem nakaziť všetkých okolo seba.

 

Zajtra škola.

Moje nervy. Nechce sa mi tam... máme písať dve písomky a z dvoch predmetov možno budú profáci skúšať. Možno budem simulovať chorobu. Len či sa mi to podarí. Ale zas... vynechať v škole a potom dobiehať? To mi veľmi nevonia.

 

Momentálne budem končiť, lebo mám ešte veľa roboty a už je pol siedmej. Tak zatiaľ papa.....

 

                                 Vaša Romča

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

no pekne...

(sisa- spolumajiteľka blogu, 21. 9. 2009 17:21)

a ja sa čudujem že prečo ma od soboty bolí žalúdok :D veď to som chytila na turej! :D Tebe sa žilo keď si mala voľný barák počúvaj!

 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< január / 2019 >>

Štatistiky

Online: 2
Celkom: 192374
Mesiac: 4390
Deň: 103