Choď na obsah Choď na menu
 


Sen

8. 10. 2009

Nazdar lidi..

Ospravedlňujem sa, že som dlho predlho nič nenapísala, ale nebolo času... V poslednej dobe mám dosť rozbehaný život, i keď nepopieram, že keď môžem, sadnem si k počítaču a hrám SIMS 2. dokážem pri tom presedieť pol dňa a vôbec ma netrápi, že mám na robote aj iné veci... A práve som si zmyslela, že som dala prať bielizeň a už dlhšiu dobu na mňa čaká opratá v práčke, že ju vyvesím aby uschla... Hneď som tu.......

                                                              

                                                              

                                                              

                                                               

Aaaaa som tu opäť....

V škole je fajn, mám ju rada, dokonca aj známky sú OK, len na komunikačnom tréningu si pripadám ako pokusný králik, ale veď aj to musí niekto byť. No nie?

Doma je... ako kedy. Raz dobre, raz zle. Najnovšie je zle, lebo bráško zasa robí problémy. Ale čo stvára, tak s tým sa chváliť nebudem.. Je len isté, že do Billy v jeho spoločnosti nepôjdem. Toť vše :D

Dnes sa mi ZASA snívalo o kamarátovi Marekovi, o ktorom tu už bolo zopár článkov písaných. Kto nevie o čo go, tak odporúčam prečítať hlavne články o Akcii dohadzovačka....

V poslednej dobe mám  stále divné sny. Nechápem ich. Dokonca nechápem, ako niektoré z nich môžu svojským spôsobom ukazovať realitu, i keď v podstate sú tie sny chaotické. V našom podvedomí sa nachádzajú aj také veci, o ktorých nevieme, alebo ktoré si nechceme pripustiť.

A teraz o tom sne:

S Miškou, Sisou, Aňou a ešte s dakým, neviem s kým,  som kráčala po ceste od autobusovej stanice pri Chirane u nás na Turej. Všetko bolo OK, pokým som si náhodou nevšimla, že k nám mieri Marek. Dokonca viem čo mal v tom sne oblečené. Žlté tričko a nejaké kraťasy neurčitej farby, asi to bola tmavá zelená, alebo hnedá.  Ak sa mám priznať, lepšie vyzerá v modrom. Možno to bude tým, že modrá je moja obľúbená farba a chalanom proste pristane. Ale to je jedno. Podstatné je, že som sa s ním nechcela stretnúť, lebo som mala tušáka čo bude nasledovať. Zvláštne je, že v sne vopred viete, čo sa stane, čo koho trápi atď. Teda aspoň u mňa to tak funguje.

Babám som povedala: "Tamto je MArek, nechcem sa s ním stretnúť. Prosím, nech si ma nevšimne." Prešiel okolo nás, a potom si ma všimol, tak zamieril naším smerom. Keď nás s úsmevom pozdravil, vyhýbala som sa jeho pohľadu. Keď sa priblížil a chcel dačo povedať, rozbehla som sa domov. Chvíľu po mne bežal, ale ja som kričala, nech ma nechá tak, takže spomalil a nechápavo tam stál.

Je zvláštne, že v sne ste v jednom momente na jednom mieste, a vzápätí na inom, a nie ste hlavnou postavou, ale divákom. Tak som aj ja bola chvíľu divákom. Videla som Mareka sedieť pred barom na stoličke za stolom (hoci taký bar o akom sa mi snívalo na Turej nie je, ale pre podstatu sna vystačil aj imaginárny). Objavila sa v tom bare aj kamarátka Verča a ja som jej zavolala, aby si k nemu prisadla a trocha ho utešila. Ja som sa bála, nemala som odvahu, a predsalen-už som raz pred ním utiekla.

Keď stál pred autobusom ktorý mieril smer Senica v rade, na autobusku som bola a s Verčou sme vymysleli plán. Napísala som pár slov na lístok a Veronika mu ho dala. Stále som nechcela, aby ma uvidel. Chcela som mať ale istotu, že sa neurazí a pochopí ma. Keď bol v autobuse, prečítal si lístok, a keď pozrel oknom von, uvidel ma, ako naňho hľadím, a usmial sa. Vtedy som aj keď som vlastne spala, pocítila takú neskutočnú úľavu, až som sa rozplakala. Na lístku, ktorý som napísala stálo: "Prepáč mi moje správanie, mám ťa rada, no sama sa v sebe nevyznám. Neviem koho milujem, a či vôbec niekoho. Daj mi čas."

 

 

 

Ten sen mi vlial novú silu do žíl. Vážne. I keď som z neho mimo celý deň, viem, že AK sa znova s Marekom naživo stretnem, budem musieť zistiť, ako to medzi nami je. I keď sa desím výsledku, nech už bude akýkoľvek. Nechcem ho stratiť, ani sklamať, ani nič. Sama neviem ako Mareka vnímam.. Zatiaľ tomu budeme hovoriť kamarátstvo, i keď mnohí mi povedali, že on by možno chcel aj niečo hlbšie.... Ale ja tomu neverím. Osobne mi to ešte nepovedal.

 

To by bolo všetko. Idem písať poznámky, lebo ma zajtra učiteľka zabije, ak ich nebudem amť napísané. Alebo ma z toho vyskúša, čo by bola tá horšia možnosť.... PAPA

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

no....

(Sisa-spolumajiteľka blogu, 20. 10. 2009 12:02)

ty a tie tvoje sny...poviem ti iba jedno...ty a marek to je začarovaný kruh...priznávam že ja som dosť inteligentná, ale pri vašich problémoch a riešeniach sa aj mne zastavuje mozog niekedy...na vás nestačia ani psychiatrické tabuľky :D bez urážky...myslím to tak, že vy sa máte radi ale neodvážite sa to tomu druhému povedať. Ani Marek tebe, ani ty Marekovi. Ako hovorím...začarovaný kruh. Moja s týmto ti nikto neporadí. To si musíte vyriešiť VY sami. :)

 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< november / 2018 >>

Štatistiky

Online: 2
Celkom: 187183
Mesiac: 3177
Deň: 131