Choď na obsah Choď na menu
 


Som hlboko sklamaná

8. 12. 2009
No tak toto ma položilo... Sisa končí!
No tak to tu môžme zrovna zabaliť... Čo tu ja sama... Veď i tak som tu málo prispievala a aj tak pochybujem, že sem na blog aj niekto chodí. Nebudem to tu rušiť, predsalen, je to kúsok nás, niečo, čo sme spolu vytvorili, keď sme BOLI super kamošky.
Nuž, časom sa ľudia menia.. škoda že sa nedá vrátiť čas alebo aspoň na chvíľu zastaviť...
Ja vlastne ani neviem načo žijem. Do detstva sa nevrátim, s dávnymi priateľmi sa už pravdepodobne nestretnem, tatko sa neumúdri, mamina pravdepodobne skôr či neskôr sklabuje na nedostatok spánku a pracovné vyťaženie, dedko zhnije v tomto dome medzi samými haraburdami, a tí, ktorých som mala a mám maximálne rada mi hádžu polená pod nohy. Nebyť kamošov v škole a niektorých pohodových učiteľov, už dávno som si hodila mašľu. Ak to ale pôjde takto ďalej, neviem čo urobím.
V každom prípade, nemienim tento blog zmazať, i keď silne pochybujem, že sem budem pravidelne prispievať.  Keď už pre nič iné, bude to tu na pamiatku.
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

sorry

(Sisa, 11. 12. 2009 20:13)

fakt sorry romča, ale ja som to sem už viac pripisovať nemohla. máš pravdu, zmenilo sa veľa vecí ale nič to nemení na tom, že ťa stále považujem za jednu z najlepších kamošiek aké som kedy mala a aké ešte budem mať...nechcem sa s tebou pohádať ani ti hádzať polená pod nohy, ale ľudia sa menia a mňa už písanie článkov na tento blog nenapĺňa, aj keď mi je ľúto, že som ťa nechala v štychu..ak o to budeš stáť, môžeme si zase začať písať listy tak ako volakedy :)...všetko záleží len od teba...a ešte raz fakt prepáč :(

 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< január / 2019 >>

Štatistiky

Online: 2
Celkom: 192374
Mesiac: 4390
Deň: 103