Choď na obsah Choď na menu
 


Tak toto nemalo chybu!

14. 9. 2009

Ahoooooooooojte!

Viete čo je zaujímavé???  Že absolútne neviem prečo, ale už dva dni mám úplne super náladu. No vážne. Také veci čo mňa napadajú to je moc. A aká som ukecaná...jednoducho strašné! Mojej mame sa už stavajú vlasy dupkom, keď vidí, aká som zasa divoká. Keď som mala to blbé obdobie, keď ma nič nebavilo a bola som bez nálady, myslela si, že je to tým, že konečne dostávam rozum. Smola! Cha-cha! Ešte to by mi tak chýbalo! Máť 17 a dokonca už aj rozum, nie? Ďakuiem pekne ale ja si chcem ešte užívať. Som predsa ešte mladá.

Dnes bolo v škole úplne super. Z ničoho ma nevyvolali, nedostala som žiadnu päťku ani zápis. To som dobrá, čo??? Mali sme sedem hodín. Prvá bola nemina. Nerobili sme nič zaujímavé. Druhá bola ekonomika. Takúto super hodinu som nezažila asi ešte nikdy v živote! Práve berieme výrobu a mali sme za úlohu vymyslieť si nejaký výrobok a opísať celé štádium jeho výroby. Boli sme rozdelení na skupiny. Ja som bola v skupine s Miškou, Zdenkom, Ivanom a Nikou. Nika chýbala, tak sme boli len my štyria. A absolútne sme nevedeli, ako to máme spraviť. Ako výrobok sme si vybrali vetrovku. Ale čo my vieme ako sa vyrába vetrovka??? Boli sme z toho zúfalí. Chalani blbli, trepali somariny a ja som tuho rozmýšlala. Miška spala-je chorá.  Keď nám profka zahlásila, že máme končiť, nemali sme napísané absolútne nič. Tak som rýchlo oznámila Ivanovi, že to nechávame na neho. Je totiž strašne ukecaný a vždy ho niečo napadne. Súhlasil, tak som mu rýchlo napísala pár bodov, ktorých sa má držať. Keby ste počuli tie kraviny čo trepal! Len tak medzi rečou spomenul, že tá vetrovka bude nepriestrelná, nehorľavá a bude určená a dodávaná hlavne na Severnú Kóreu, Irak a na miesta, kde vládne masové vyvražďovanie. Teraz sa to nezdá smiešne, ale ako to on hovoril ! To bolo niečo perfektné. Miška sa dokonca prebrala a prvýkrát sa dnes usmiala. Ja a Zdenko sme mreli. Ja som až plakala. Ale nie len my sme boli v takomto stave. Spolu s nami sa na tom kosila celá trieda aj s profkou! Získali sme za to dva body z troch. Prvé miesto získali naše štyri spolužiačky, ktoré to mali na nás príliž inteligentné, takže sme nemali šancu ich predbehnúť. Ale nevadí. My sme to mali aspoň vtipné!

Ďalšie hodiny boli ADK, Hvš, Účt, RJ a telesná. No a práve telesná bola dnes druhá najlepšia hodina. Ja, čo som inak strašný športový antitalent, som dostala dve jednotky a jednu trojku. A to na úvodnej hodine. Jednotky som dostala zo skoku do diaľky z miesta a za brušáky, ktorých som spravila 31 za minútu. No a trojku som dostala z hodu s medicimbalom. Ale to nebola moja vina! Veď keď som tú loptu chytila prvýkrát do rúk, prevážilo ma to a prehla som sa k zemi. Druhýkrát som to už ustála ale nehodila som ďaleko. Ale mne to stačí. Telesná je fakt posledný predmet, ktorý ma zaujíma.

Inak sa dnes nestalo nič zaujímavé. Teda zatiaľ. Keby sa to zmenilo, hneď sem prídem a pripíšem to.

Zatiaľ sa majte krásne!

                                          Vaša Sisa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< november / 2018 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 187182
Mesiac: 3179
Deň: 131