Choď na obsah Choď na menu
 


Toto sú nervy!!!

22. 9. 2009

Ahojte!

Som maximálne ale naozaj maximálne vytočená! Horšie to snáď už nemôže byť!

Dnes som sa dozvedela, že tento náš blog si pravdepodobne pozerala jedna osoba, ktorú neznášam najviac na svete! Romča jej dala stránku a ona si ju asi aj pozrela. Normálne ma nikdy nenaštve, keď ju niekomu známemu dá,ale  aby  ju dávala niekomu o kom vie, že ho neznášam, to je už iné.  Nebudem tu uvádzať, či ide o chalana alebo babu. O to nejde. Ide o to, že ju dala človeku, ktorého nemám rada a nechcem, aby o mne niečo vedel. A už vôbec nie moje osobné veci. A sem také veci píšem. Preto som sa na Romču trošku naštvala. Ona najlepšie vedela, ako veľmi ma ten človek irituje a aj tak spravila takúto chybu. Viem, že je to aj jej stránka, ale mala by rešpektovať, že nechcem, aby o mojom súkromí vedeli ľudia, ktorým neverím a neznášam ich. Bože! Takéto nervy mi robiť! Teraz nemyslím Romču, ale tú osobu! Prečo sa mi stále pletie do života??? Teraz, keď som si už myslela, že mám od nej pokoj, si vypýta našu stránku, kde si môže prečítať takmer všetko o mne. Možno sa vám bude zdať, že to preháňam, ale len ja sama najlepšie viem, ako to naozaj je. No dobre...radšej zmením tému, lebo ma tu ešte poraží a čo potom???

Dnes sa nestalo nič výnimočné. Keďže som ešte dnes bola doma, kvôli bolestiam brucha, čo som spomínala, mohla som sa v kľude vyspať (aspoň niekedy). Chvíľu som pozerala telku a  potom som šla k lekárke na kontrolu. Keďže sa mi po tých nechutných liekoch, čo mi doktorka predpísala prilepšilo, nič nebránilo tomu, aby ma zajtra pustila do školy. Neviem, či sa mám tešiť, alebo plakať. Z jednej strany sa do školy teším, lebo uvidím Mišku, ale na druhej strane mi bude neskutočne chýbať to neskoré vstávanie.  Nebolo by na mieste napísať, že ranné vstávanie, lebo keď sa ja zobudím, je skôr obed ako ráno. Nevadí. Prežijem to.

Keď som prišla k lekárke, vrátila mi zdravotný preukaz, ktorý som včera stratila. Priniesla jej ho do ambulancie nejaká pani, ktorá ho našla na ceste. Asi mi vypadol z vačku. Ešte šťastie, že ho našla, lebo inak by som si musela vybavovať nový.

Poobede som sa nudila, tak som vyrábala rozvrh hodín, ktorý plánujem nalepiť v škole na lavicu a tiež som spravila tabuľku, kde je presne zaznamenané, kedy sa začínajú a kedy končia hodiny.  Medzitým som pomáhala mame variť večeru.

Inak sa dnes nestalo nič zaujímavé. Keďže už neviem čo mám písať, budem končiť.

Majte sa krásne!

                                 Vaša Sisa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

ospravedlňujem sa...

(Romča-spolumajiteľka blogu, 23. 9. 2009 17:28)

... ale ja som si to uvedomila až keď už bolo neskoro... :D
noa? ona je tiež len normálny človek... neviem čo proti nej máš... a ak o tom nevieš, tento blog si môže pozrieť ktokoľvek naň natrafí, takže tvoje osobné veci môže vidieť HOCIKTO :)

 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< november / 2018 >>

Štatistiky

Online: 3
Celkom: 187183
Mesiac: 3178
Deň: 132