Choď na obsah Choď na menu
 


Toto už je moc!

11. 9. 2009

Ahojte!

Už zasa riešim môj najväčší problém, keď sa sem prihlásim a to je, že absolútne neviem čo sem mám napísať.

Odkedy sa začala škola, som totálne bez nálady. Nič ma nebaví, nič sa mi nechce. Vlastne chce. SPAŤ!!! Dokázala by som prespať asi aj celý týždeň, taká som unavená. Od pondelka do piatku vstávam o 5:00 ráno. To je o plus mínus 7 hodín menej ako som spávala cez prázdniny. A absolútne to nezvládam. Som kvôli tomu unavená a keď som unavená tak som aj odporná a keď som odporná, odnesú si to všetci tí, ktorích stretnem, čo mi je ľúto, ale fakt si neviem pomôcť. Snažím sa byť milá, ale nejde to. A keď to nejde, tak sa snažím byť aspoň ticho. Ale to zasa vadí mojej spolusediacej Miške, keďže pred prázdninami som bola strááááášne ukecaná a stále sme spolu blbli. Teraz môže o blbnutí leda tak snívať. Je to taký začarovaný kruh. Kým si nezvyknem na to vstávanie, nebudú spokojný moji priatelia ani ja. Už aby to bolo. Trápi ma keď vidím svoje kamošky a kamošov ako sa ma snažia rozveseliť-márne. Ale snažím sa...aj keď sa už stále nesmejem a netrepem blbosti a vtipy na počkanie, snažím sa byť použitelná. Držte mi palce nech ma to čo najskôr prejde.

Inak čo sa týka školy je to des a bieda. Zmenili nám asi polovicu profesorov. A akurát tých čo som mala najradšej a boli dobrý. Teraz to už nie je ono. Jediné pozitívum na tomto prvom týždni je to, že sme mali biológiu s naším obľúbeným profesorom. Vďaka nemu som po veľmi dlhej dobe ožila a zabávala sa. Normálne na surovku som sa kosila jak už dlho nie.

Inak sa nestalo ani nič dôležité. Po veľmi veľmi dlhej dobe som zasa začala písať listy. Nie však Romči ako to bolo do nedávna, ale teraz pre zmenu Miške. Ten malý krpec si ma nenormálne získal. Je to jedna z najúžasnejších osôb ktoré poznám. Neviem čo by som bez nej robila. Strašne mi prirástla k srdcu. Viem, že jej môžem veriť a hovorím jej o sebe úplne všetko čo ma trápi alebo čo sa mi stalo. A za to aká je super a jedinečná, jej patrí jedno veľké ĎAKUJEM!!!

Tento mesiac by som rada išla na Turú, tak dúfam že sa mi to podarí. Už strašne dlho som sa nevidela s Ondrejom a deckami. Veľmi mi všetci chýbajú!!!

No oki...budem ja končiť lebo už tu fakt zaspávam a neviem čo mám ďalej písať.

Majte sa krásne!

                               Vaša Sisa

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

čo na to povedať...

(Romča-spolumajiteľka blogu, 11. 9. 2009 17:52)

1. nie si jediná, kto je nenormálne unavený
2. aj ja ľutujem tých ľudí, čo musia s tebou byť, keď nemáš zrovna najlepšiu náladu... aj keď ťa úplne chápem...
3. k listom Miške sa nevyjadrujem, lebo by som musela napísať. lebo nenormálne žiarlim :o)
4. aj nám zmenili profákov, síce nie tak strašne, ale aj tak... a máme debilný rozvrh
5. dávno si sa nevidle s Ondom? nebol u vás pred dvoma týždňami?
6. na koľko plánujete prísť? xDDD

 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< október / 2018 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 187183
Mesiac: 3177
Deň: 131