Choď na obsah Choď na menu
 


Život je boj

18. 9. 2009

Dnes bol ukážkový deň.

Vyučko len do pol jedenástej vďaka Novomestskému jarmoku. Ale i za tých pár hodiniek sme si v triede užili kopec srandy. Ale ako som už raz napísala v nejakom článku, kto tam nebol, nepochopí.

 

Doma som si sadla k PC a pozerala videá Michaela Jacksona. Pieseň Heal The World ma chytila za srdce. Je perfektná.

 

Dnes, vzhľadom na to, že bolo pekne, som dala oprať handry. No horor... Keď sú v starej pračke, do ktorej dávame špinavé veci, ktoré sa potom operú v normálnej pračke, dedkove a Erikove fusakle spolu nejakú dobu, je to neznesiteľné. Zbraň hromadného ničenia. A to si nerobím srandu. Ani plynová maska vám nepomôže. Takže dávať prať veci, nie je u nás až také jednoduché. Treba na to veľa čerstvého vzduchu v pľúcach a rukavice na rukách, aby ste náhodou nedostali ekzém. Bléééé

 

Čo sa dialo po šiestej hodine večer, o tom radšej pomlčím. NIEKTORÍ ľudia nemusia vedieť o všetkom čo sa v mojom živote deje a o pocitoch, ktoré to dianie sprevádzajú. I keď musím uznať, že som hlboko zarmútená, sklamaná, smutná a momentálne aj uplakaná. Čo už, život nie je fér. Je to tvrdý boj, v ktorom ak chceme prežiť, treba nasadiť masku tvrďasa a nebrať ohľad. Lenže problém je v tom, že ja nie som až taká dobrá herečka. A klamať nechcem. Ani nechcem nikoho zraniť  na duši.

 

                           Prajem krásny večer.... Romča

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

aha

(Sisa-spolumajiteľka blogu, 19. 9. 2009 17:58)

no tak predpokladám že hovoríš v poslednom odseku o mne...ok beriem to...

 

 

Portrét

Archív

Kalendár
<< november / 2018 >>

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 187182
Mesiac: 3179
Deň: 132